Фіналісти плейоф Національної баскетбольної асоціації (НБА) визначені. Перші два матчі фінальної серії відбудуться на домашньому майданчику команди «Сан-Антоніо». Початковий поєдинок заплановано на ніч з 3 на 4 червня.
У фінальній серії зійдуться «Сан-Антоніо» та «Нью-Йорк». Про це повідомляє «Главком». У протистоянні Західної конференції «Сан-Антоніо» здолав чинного чемпіона турніру «Оклахому» з рахунком 4:3. Натомість «Нью-Йорк» у фіналі Східної конференції без жодних поразок переміг «Клівленд» — 4:0.
Початковий матч фінальної серії відбудеться у ніч на 4 червня на домашньому паркеті «Сан-Антоніо». Перші дві зустрічі плейоф відбуватимуться саме у цьому місті.
«Нью-Йорк» та «Сан-Антоніо» зустрінуться у фіналі плейоф НБА вдруге в історії. Перший раз ці команди змагалися у фіналі у 1999 році, тоді сильнішим виявився «Сан-Антоніо».
У контексті баскетбольних новин також варто зазначити, що національна збірна України з баскетболу зазнала поразки від іспанської команди у четвертому турі відбіркового циклу до Чемпіонату світу.
Кваліфікація Чемпіонату світу 2027 року. Чоловіки
Результат матчу: Іспанія — Україна 78:64 (за чвертями: 16:9, 12:12, 24:22, 26:21).
Статистика гравців збірної України:
– Лукашов — 6 очок, 2 підбирання та 2 асисти;
– Ковляр — 11 очок, 3 підбирання, 5 передач;
– Ткаченко — 4 очки, 2 підбирання;
– Войналович — 12 очок, 2 асисти;
– Скапінцев — 4 очки, 3 підбирання, 2 асисти (стартовий склад);
– Липовий — 8 очок, 5 підбирань;
– Бобров — 7 очок, 4 підбирання, 1 асист;
– Зотов — 0 очок, 1 підбирання, 1 асист;
– Пустовий — 3 очки, 4 підбирання;
– Тиртишник — 7 очок, 1 підбирання, 1 асист;
– Шеліст — 2 очки, 5 підбирань, 1 асист;
– Сушкін — 2 очки, 1 асист.
У третьому турі кваліфікації Чемпіонату світу іспанці також здобули впевнену перемогу над українською збірною з рахунком 86:66.
Раніше чоловіча національна команда України переконливо перемогла в номінально домашньому матчі другого туру кваліфікації до FIBA World Cup 2027, обігравши Данію з рахунком 88:71.
Збірна України впевнено стартувала у відборі до Чемпіонату світу 2027 року, здобувши перемогу в першому матчі над національною командою Грузії.
Найрезультативнішим гравцем цього поєдинку став Олександр Ковляр, який набрав 31 очко за 37 хвилин на майданчику. Додатково «плюс» команді приніс Олександр Липовий з 13 очками, а В’ячеслав Бобров здобув дабл-дабл з 11 очок та 15 підбирань.
Кваліфікація Чемпіонату світу 2027 року. Чоловіки
Результат матчу: Грузія — Україна 79:92 (за чвертями: 23:15, 25:28, 13:23, 18:26).
Статистика гравців збірної України:
– Ковляр — 31 очко, 6 підбирань, 6 передач;
– Ткаченко — 8 очок;
– Липовий — 13 очок;
– Бобров — 11 очок, 15 підбирань;
– Пустовий — 10 очок, 5 підбирань (стартовий склад);
– Войналович — 7 очок;
– Новицький — 6 очок, 4 підбирання;
– Сушкін — 4 очки;
– Ковальов — 2 очки;
– Тиртишник — без набраних очок.
Таким чином, наразі обидві українські збірні продовжують боротьбу у своїх турнірах, демонструючи різні результати на шляху до високих спортивних досягнень.
