Ювілейний злет «Сокола»

«Сокіл» вчергове здобув головний трофей національного чемпіонату. Кияни впевнено виграли фінальну серію у «Кременчуга» – 4-0. Для столичного клубу це 15-те чемпіонство в історії та третє поспіль.

«Сокіл» послідовно протягом усього сезону доводили свою перевагу над своїми хокейними опонентами. Спочатку кияни виграли турнір регулярного чемпіонату.

6. «Берсерки» (Харків) – 7 очок
За регламентом змагань чотири кращі команди регулярного чемпіонату вийшли до плей-офф у боротьбі за головний трофей сезону. Сезон після регулярного чемпіонату завершився для «Тризуба» та «Берсерок».
Півфінальні пари склали: «Сокіл» – «Київ Кепіталз» та «Дніпро» – «Кременчук».
У «Сокола» і в півфінальному протистоянні не було великих проблем. Поступившись землякам лише в одному поєдинку, «соколята» впевнено дісталися до фіналу – 4-1.
А ось у другому півфіналі боротьба була запеклою. Для з’ясування переможці пари плей-офф знадобилося провести максимальну кількість матчів. У вирішальному сьомому поєдинку шальки терезів таки на свій бік схилили хокеїсти «Кременчука» – 4-3.
Отже, фінал сезону-2023/2024 знову повторив за учасниками вирішальну серію в минулому сезоні. Минулого сезону «Сокіл» у фіналі також обіграв «Кременчук», але зробив це лише у другому овертаймі вирішального матчу.
Цього разу такої впертої боротьби не вийшло. Киянам для тріумфу знадобилася мінімальна кількість матчів фінальної серії – 4-0. Однак, попри «сухий» за кількістю поєдинків, «Кременчук» мав шанси ускладнити «Соколу» завдання здобути титул найсильнішого. У трьох із чотирьох матчів фіналу київським хокеїстам вдавалося перемагати з мінімальним рахунком.
І все ж перевага «Сокола» не викликала сумніву. Таким чином, «Сокіл» оновив власний рекорд за кількістю виграних чемпіонатів України. Для команди це третій поспіль і 15-й в історії титул. Показово, що «Сокіл» втретє поспіль переграв у фінальній серії чемпіонату «Кременчук». У другої найтитулованішої команди країни «Донбасу» – вісім чемпіонських титулів.
«Кременчук» вшосте став срібним призером чемпіонату України. В історії клубу – один чемпіонський титул сезону –2019/2020.
За підсумками завершення плей-офф чемпіонату України Федерація хокею України роздала індивідуальні нагороди.
Найкращим гравцем за підсумками регулярного сезону став форвард «Дніпра» Микита Сидоренко, а найкращим хокеїстом у плей-оф визнали форварда «Сокола» Віктора Захарова.
Відзначимо велику кількість нагород для «Дніпра», який посів третє підсумкове місце, програвши свою півфінальну серію «Кременчуку».