Вагомі заявки «Карпат» та «Інгульця»

Суперництво в першій лізі виходить на фінішну пряму. У четвертому турі чемпіонської групи велике значення для визначення володарів прямих путівок до УПЛ мали поєдинки «Лівий берег» – «Карпати» та «Інгулець» – «Епіцентр». Як часто буває в протистояннях, де на кону – шість очок, їхню долю вирішив один влучний удар, констатується у повідоленні прес-служби УАФ.

ПЕРША ЛІГА

На Київщині гостював фаворит, «Карпати», який не дозволив створити господарям практично нічого. Запам’ятався лише епізод під завісу матчу, коли головою пробивав бразильський легіонер Сідней, але на висоті був воротар зелено-білих Андрій Кожухар. На той час львів’яни вже вели в рахунку: багатоходову комбінацію завершив потужним пострілом Євген Підлепенець. Невдовзі міг відзначитися Ян Костенко, але союзником «Лівого берега» стала поперечина.
На жаль, через травми були змушені залишити поле провідні гравці киян Андрій Якимів та Владислав Войцеховський. Після фінального свистка гостей із перемогою (1:0) привітав головний тренер «Лівого берега» Віталій Первак, який зазначив, що вже ніщо не завадить їм посісти перше місце.
А в Петровому з’ясовували стосунки ще два клуби із чільної групи. На 60-й хвилині «Епіцентр» залишився в меншості після вилучення за друге попередження Ахмеда Алібекова, й «Інгулець» уже за шість хвилин скористався більшістю, коли Mаксим Mельничук забив переможний м’яч. 1:0.
СК «Полтава» вдома здолала «Агробізнес» з рахунком 2:1. Цікаво, що полтавчани пропустили першими, але зуміли перевернути гру в другому таймі.
ФСК «Маріуполь» та «Кудрівка-Нива» зіграли в нульову нічию. Це четверта поспіль втрата очок для ФСК, який цього сезону претендує на зону стикових матчів.
Зазначимо, що в наступному турі в центрі уваги знову будуть поєдинки за участю цього квартету – «Карпати» – «Інгулець» та «Епіцентр» – «Лівий берег».
А в групі вибування знову не перемогла «Буковина», хоча при цьому вона продовжує очолювати турнірну таблицю. Чергової невдачі зазнав і недавній лідер, «Mеталург», якому через серйозні кадрові втрати загрожує пониження в класі.

ПРЯМА МОВА
Мирон МАРКЕВИЧ, головний тренер «Карпат»:
– Ми приїхали до Києва, щоб, як мінімум, не програти. «Карпатам» вдалося виграти і це добре. Потрібно відзначити «Лівий берег». Це організована команда в обороні та у центрі поля, тому вони не дали нам сильно розгулятися. Вимушені заміни у «Лівого берега»? Коли основні гравці отримують травми, то це на користь супернику. Однак кияни бились до кінця, створювали напругу біля наших воріт, тому наприкінці матчу було непросто.
Сьогодні на першому плані був результат й, звичайно, дуже задоволені, що повертаємося додому з цінними трьома очками. Подякував хлопцям за гру, хоча є ще над чим працювати.

ДРУГА ЛІГА
Відбулися поєдинки 23-го туру чемпіонату України серед команд другої ліги.
Після перемоги в попередньому турі над «Звягелем» футболісти з клубу «ЮКСА» у разі звитяги над іще одним претендентом на підвищення в класі, «Дружбою», могли піти у відрив.
Але команда з Мирівки дотримувалася іншої точки зору. На 33-й хвилині Олег Вакуленко влучним пострілом змусив капітулювати воротаря господарів. Гості впевнено відбивали всі спроби ФК «ЮКСА» врятуватися від поразки. І хоча «Дружба» наразі третя в таблиці, за втраченими очками саме вона – прихований лідер.
Як і очікувалося, «Звягель» крупно переміг в Одесі, наздогнав команду з Тарасівки й до того ж має гру в запасі.
Саме в суперництві між цими трьома клубами й вирішиться, хто здобуде пряму путівку до першої ліги.