Олімпіада-2024 на телебаченні України

Суспільне Мовлення стане офіційним транслятором Олімпійських Ігор-2024, а також транслятором Паралімпійських Ігор-2024 в Україні. Про це повідомила прес-служба мовника. Змагання покажуть Суспільне Спорт та місцеві телеканали Суспільного (регіональне).

Першою трансляцією з Парижа-2024 стане матч олімпійської збірної України з футболу проти Іраку – він відбудеться 24 липня, о 20.00 (час – київський).
Церемонія відкриття Олімпіади запланована на 26 липня, а триватимуть змагання – з 27 липня до 11 серпня. Паралімпійські ігри розпочнуться 28 серпня і триватимуть до 8 вересня.
Україна уже офіційно підтвердила свою участь – і в Олімпійських, і в Паралімпійських іграх. Гасло збірної України на турнірі буде «The Will to Win» («Воля до перемоги»).
Загальна кількість українських спортсменів, що уже здобули ліцензію на Олімпіаду-2024 – 105 осіб, а на Паралімпіаду-2024 – 113 осіб.

Олімпіада та Паралімпіада на Суспільному: де дивитися трансляції змагань:
ТЕЛЕБАЧЕННЯ:
Суспільне Спорт та місцеві телеканали Суспільного (регіональне).
ВЕБСАЙТ:
Суспільне Спорт.
РАДІО:
Радіо Промінь.
План показу Олімпіади та Паралімпіади:
-l Кількість годин прямого ефіру: не менше 200 годин під час Олімпіади, не менше 100 годин під час Паралімпіади.
– На сайті Суспільне Спорт будуть доступні чотири додаткові потоки трансляції змагань Олімпіади-2024 з українським коментатором, що буде розширювати кількість контенту на телеканалах.
– Щоденно будуть виходити інформаційно-аналітичні студії про Олімпійські та Паралімпійські ігри 2024 року. Також на Youtube-каналі щодня виходитиме дайджест головних подій змагального дня.
Пізніше буде оголошено склад коментаторів, а також журналістів та ведучих студій під час Олімпіади та Паралімпіади 2024 року.

ПРЯМА МОВА
Микола ЧЕРНОТИЦЬКИЙ, голова правління Суспільного Мовлення:
– Кожна подія світового масштабу для нас є майданчиком для нагадування про Україну. Наші спортсмени є не тільки символом української боротьби, а й спортивними амбасадорами нашої країни на Олімпіадах. Ми боремось на всіх рівнях і доводимо світу своє право на існування, на перемогу. Тож давайте разом із Суспільним підтримувати наших спортсменів і пам’ятати, якою ціною дається кожна перемога.