Йдемо далі

Жінки

Жіноча збірна України успішно пройшла груповий етап відбору до Євро-2025. У двох останніх турах групового турніру українки здолали суперниць із Косово і Хорватії. Наші футболістки посіли друге місце у групі і вийшли до раунду плей-офф.

У передостанньому, п’ятому турі, національна жіноча збірна України продовжила кваліфікаційний турнір Євро-2025 поєдинком на виїзді проти команди Косово.
Долю матчу фактично було вирішено в першому таймі. Українки, які володіли беззаперечною ігровою та територіальною перевагою, забили у ворота суперниць чотири м’ячі. Відзначилися Дарина Апанащенко, Таміла Хімич, Ольга Басанська та Роксолана Кравчук. На цьому наші дівчата заспокоїлися й після перерви не стали добивати суперниць. Поєдинок так і завершився – 4:0 на користь синьо-жовтих.
А потім був матч у групі проти збірної Хорватії. Стадіон у Скоп’є, столиці Північної Македонії, умовно став для нас домашнім. Синьо-жовтим потрібна були перемога, щоб зайняти друге місце у групі, що дає вихід на менш сильних суперників у плей-оф. Збірна України забезпечила успіх наприкінці першого тайму. На 31-й хвилині Вероніка Андрухів прорвалася правим флангом і зробила навісну передачу у район 11-метрової позначки. Там на неї очікувала Катерина Корсун, яка влучно пробила головою – 1:0. А ще за чотири хвилини українки подвоїли свою перевагу. Яна Калініна скористалася помилкою хорватської захисниці, відібрала м’яч і віддала на Роксолану Кравчук. Остання з близької відстані не схибила. В подальшому рахунок не змінився, що українок цілком влаштовувало.
Збірна України посіла 2-ге місце та вийшла у плей-офф кваліфікації Євро-2025. Щоб отримати путівку на Єврочемпіонат необхідно успішно пройти 2 раунди плей-офф.