Досягнення українських рапіристок

Українські рапіристки вперше в історії здобули командну медаль етапу Кубка світу з фехтування.

На змагання у Гонконгу в командній першості серед жінок на рапірах українська збірна здобула бронзову медаль, повідомляє НОК України. Цей результат став найкращим за історію виступів жіночої збірної України у цьому виді зброї на рівні Кубків світу. Раніше найкращим результатом було шосте місце, яке українки посіли в лютому 2024 року в Єгипті.
Збірна України розпочала свій шлях з перемоги в 1/8 фіналу над Канадою (45:32). У чвертьфіналі українки впевнено подолали команду Австрії (36:28). У півфіналі українки поступилися лідерам світового рейтингу – збірній Італії (32:45), а у поєдинку за «бронзу» перемогли представниць Південної Кореї (34:31).
У складі українського квартету, що посідає 11-те місце у світовому рейтингу FIE, виступали: Дарія Миронюк, Ольга Сопіт, Аліна Полозюк та Катерина Буденко.
Чоловіча збірна України програла Італії в один укол (44:45) в 1/8 фіналу етапу Кубка світу в Гонконгу. Перед тим, у 1/16 фіналу, українські рапіристи здолали збірну Австрії (45:33). За українську збірну виступали: Дмитро Чучукало, Даниїл Гойда, Євген Лазаренко та Андрій Погребняк.

Андрій ПРОЦЕНКО