U-19

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) завершила змагання на Євро-2024 (U-19) півфінальним поєдиноком проти Франції. Українські юнаки поступилися французьким ровесникам з мінімальним рахунком – 0:1.

Гра проходила в північноірландському Белфасті на стадіоні «Віндзор Парк». Через дискваліфікації юнацькій збірній України в цій грі не могли допомогти Маткевич, Пономаренко та Ващенко. У першому таймі синьо-жовті ні в чому не поступалися суперникам, а за моментами мали перевагу. Французи старалися частіше пробивати, але їхні удари були неточними або ж блокувалися. Українці мали хороші шанси відкрити рахунок: на 20-й хвилині Михавко промахнувся після подачі Цуканова зі стандарту, згодом перевірив кіпера Синчук, а перед самою перервою Гусєв здалеку поцілив у поперечину.
На початку другого тайму Крапивцов парирував удар Буабре зі штрафного. Загалом трикольорові в цей період володіли значною перевагою. І якщо на 60-й хвилині наш воротар відбив удар Атангана з лінії штрафного, то вже за мить капітан французів відкрив рахунок після подачі Меюлю з кутового.
Українцям не вдавалося змінити хід поєдинку, тоді як на 74-й хвилині нашу команду після удару Крупі виручила стійка. У компенсований час уже Крапивцов не дозволив Крупі забити боковими «ножицями». І все ж синьо-жовті мали шанс відігратися, але удар Тутєрова з лівого флангу пройшов повз дальню стійку.
Тож у підсумку підопічні Дмитра Михайленка завершили турнір на стадії півфіналу, мінімально поступившись французам, які у свою чергу у фінальному матчі за трофей поступилися збірній Іспанії 0:2.
Важливе тдосягнення цього євротурніру – українські юнаки здобули перепустку на Чемпіонат світу-2025 (U-20) у Чилі.

Група А: Північна Ірландія, Норвегія, Італія, Україна.