Єврокубкові пригоди

«Динамо» і «Кривбас» взяли участь у матчах плей-оф Ліги чемпіонів і Ліги конференцій відповідно.

Ліга Чемпіонів. Раунд плей-оф
27 серпня
«ЗАЛЬЦБУРГ» (Австрія) – «ДИНАМО» (Україна) – 1:1 (1:1)
Голи: Дагіма (12) – Ванат (29).
21 серпня
«ДИНАМО» (Україна) – «ЗАЛЬЦБУРГ» (Австрія) – 0:2 (0:1)
Голи: Нене (29), Чергорд (50 з пенальті).

Ліга Конференцій. Раунд плей-оф
22 серпня
«КРИВБАС» (Україна) – «БЕТІС» (Іспанія) – 0:2 (0:1)
Голи: Авіла (13), Родрі (62).

Динамівці, після поразки у першому поєдинку від австрійського РБ «Зальцбург» (0:2), не змогли відігратися у виїзному матчі-відповіді (1:1). «Кривбас» у першому матчі проти іспанського Бетіса теж зазнав поразки – 0:2. Криворіжці спробують у матчі- відповіді на полі суперника 29 серпня, четвер, створити невеличке чудо проти суперника, який у першому матчі обіграв нашу команду на класі.
Тиждень тому в Любліні київське «Динамо» поступилося «Зальцбургу» – 0:2. Тож у виїзному поєдинку перед нашою командою стояло надскладне завдання, аби пробитися в основну сітку Ліги чемпіонів. Як показав перебіг подій, воно насправді не було недосяжним. У першому таймі команди обмінялися голами. Цей рахунок не влаштовував динамівців і вони у другій половині тайма повністю заволоділи ініціативою. Моменти для взяття воріт були, але якби з вигідних позицій влучали у ворота Ванат, Попов, Бражко, Шапаренко. За весь матч у киян за великої кількості ударів лише одне влучання у площину воріт. А з такою ефективністю успіху не досягти.
Тепер «Динамо» продовжить свій шлях у єврокубках у груповому турнірі Ліги Європи. Жеребкування цієї стадії відбудеться у п’ятницю, 30 серпня