Важка перемога

Кваліфікація. 2-й раунд

Полтавська «Ворскла» у складному матчі 2-го кваліфі каційного раунду Ліги конференцій зуміла вирвати вольову перемогу у грузинської «Діли» – 2:1.

27 липня
«ВОРСКЛА» (Україна) – «ДІЛА» (Грузія) – 2:1 (0:0)
Голи: Родрігес (73), Кане (90+3) – Ковталюк (57).

«Ворскла» у цьому поєдинку зіграла два абсолютно різні тайми. У першому складалося враження, що полтавці ще не прокинулися від сплячки літнього міжсезоння. Не вдавалось геть нічого. Але, найгірше, що не було жодних ознактого, що наші футболісти прагнуть щось змінювати на краще. Жодного удару за весь тайм у площину воріт, м’яч удвічі більше контролювали грузинські футболісти. Які, однак, теж нічим особливим не здивували. Дивувала «Ворскла» своєю абсолютною інертністю.
У складі «Діли» варто видзначити за активність нашого земляка Миколу Ковталюка. У «Ворсклі» за перший тайм віділити нікого категорично не можна було.
Віктор Скрипник в перерві, очевидно знайшов якісь «ласкаві» слова. У грі полтавців з’явилася динаміка, швидкість і, навіть, командна гра у пас. Однак пропустили стрімку контратаку суперника, яку потужним ударом завершив то й же Ковталюк. Але «Ворскла» вже прокинулась. Перевага в класі за таких обставин була відчутна. Швидкість командних дій дозволила вивести на ворота Феліпе, а індивідуальна майстерність півзахисника «Ворскли», дозволила технічно переграти голкіпера «Діли».
Якби «Ворскла» грала весь матч так, як в останні 15 хвилин поєдинку, гадаю на матч-відповідь полтавці їхали б у якості туристів. Пожежа за пожежою виникали у карному майданчику грузинської команди. Гості довго витримували тиск, доки уже в компенсований час майстерним і невідпортим ударем з лету м’яч спрямував у сітку Ібрагім Кане.
Отже, важка перемога. «Слизька» перевага. Але все буде залежати від «Ворскли». Якщо зіграють у свою справжню силу і сповна використають свій потенціал – має все бути благополучно.
Матч відповідь відбудеться у Грузії 3 серпня. Початок о 20.00 за Києвом.