Переможна серія

26 березня молодіжна збірна України в Баку провела свій черговий поєдинок у відбірному турнірі Євро-2025 (U-21) – проти команди Азербайджану. Наша молодіжка здобула шосту перемогу поспіль (3:0) і одноосібно очолює свою відбіркову групу.

Група F
26 березня
Азербайджан – Україна – 0:3 (0:1)
Голи: Яцик (25), Очеретько (40), Рубчинський (56).

Наша молодіжка прибула в Баку в статусі лідера групи із п’ятьма перемогами в п’яти матчах. Збірна Азербайджану перебувала у ролі аутсайдера, який замикає турнірну таблицю. Завдання перед українською командою стояло однозначно – брати три очки.
Синьо-жовті одразу ж заволоділи ініціативою – Смоляков зі штрафного та Краснопір із гри перевірили кіпера, пробив повз ворота Рубчинський. Господарі відповіли ударом Джафарова в площину. На 25-й хвилині наша команда вийшла вперед – після кутового другим темпом Яцик замкнув передачу Крупського.
Азербайджанці могли відігратися, коли Ахундзаде протиснув захисників і вийшов на побачення з Нещеретом, проте Руслан дуель виграв. Надалі в збірної України був прохід Батагова, який обігрався з партнером, але пробив несильно. На 40-й хвилині подвоїв перевагу гостей Очеретько, після передачі Брагару завершивши класну комбінацію.
Не змінився хід гри й у другій її половині. На 56-й хвилині після закидання Очеретька з глибини забив третій м’яч синьо-жовтих Рубчинський. Надалі наша команда продовжила створювати моменти, проте зупинилася на підсумкових 3:0. Шоста поспіль перемога підопічних Унаї Мельгоси у відборі!
Ми продовжуємо одноосібно очолювати відбіркову групу без втрати очок. До фіналу Євро-2025 виходять переможці груп і три комади що посядуть другі місця за кращими показниками з 9-ти груп. Інші комади з другого місця отримають шанс посперечатися між собою за путівки на молодіжний чемпіонат Європи у матчах плей-офф.
Вирішальні матчі у нашій відбірковій групі відбудуться вже восени.