Чергова спроба підвищення у класі

Національна збірна України з хокею починає змагання на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1B. На турнірі, що проходитиме з 27 квітня по 3 травня, суперниками України будуть збірні Литви (господарі), Китаю, Естонії, Нідерландів та Іспанії.

Збірна України з хокею 27 квітня розпочне чемпіонат світу у Дивізіоні 1B, розраховуючи перервати серію невдач та з п’ятої спроби підвищитись у класі. Першим суперником команди Дмитра Христича буде збірна Естонії.
Тільки команда, яка займе перше місце, підвищиться у класі та вийде до другого за рахунком дивізіону. На минулорічному чемпіонаті світу у Дивізіоні 1B збірна України посіла друге місце, поступившись лише команді Японії, яка підвищилась у класі до Дивізіону 1А.
Напередодні старту в світовій першості наша національна команда провела контрольний поєдинок зі збірною Литви, з якою українці проведуть останню зустріч на турнірі.
Литовці, які приймають чемпіонат світу у Дивізіоні 1B вважаються одними із головних суперників українців у боротьбі за підвищення у класі.
Матч закінчився з рахунком 5:2 на користь України. Команда Дмитра Христича вела у рахунку 2:0 завдяки дублю Дахновського. 19-річний оборонець, якому тренерський штаб довірив зіграти в першій парі, спершу обікрав суперників у центрі поля і майстерно реалізував вихід один на один, а невдовзі після того влучно пробив під поперечину з середньої відстані.Зрештою, ще до першої перерви литовці змогли зрів няти рахунок. Обидва рази до голів призвели помилки оборонців. Вирішальну шайбу у третьому періоді оформив Захаров під час більшості, а четвертий та п’ятий гол Коренчук та Ворона оформили у порожні ворота.
До чемпіонату світу Україна ще має спаринг з Китаєм.
Всі матчі збірної України на чемпіонаті світу планує показати телеканал «Суспільне» (регіональне).

Контрольний матч
21 квітня. Електренай, Литва. «Elektrеnu ledo arena».
Литва – Україна – 2:5 (2:2, 0:0, 0:3)
Шайби: 0:1 – Дахновський, 06:17. 0:2 – Дахновський (Коренчук, Кривошапкін), 10:52. 1:2 – Ґінтаутас (Чізас, Кракаускас), 15:55. 2:2 – Ґрінюс (Ґусєвас), 16:23. 2:3 – Захаров (Фадєєв, Кривошапкін, – більш.), 44:15. 2:4 – Коренчук (Трахт, – п.в.), 58:15. 2:5 – Ворона (п.в.), 59:30
Україна: Дьяченко; Волков – Дахновський, Пересунько – М. Сімчук – Трахт; Сисак – Пангелов-Юлдашев (А), Коренчук – Захаров – Кривошапкін; Ратушний – Андрейків, Ворона (К) – Мазур (А) – Фадєєв; Янішевський – Толстушко, Морозов – Садовіков – Бородай.