Українська жіноча збірна з біатлону у естафеті 4×6 км на зимових Олімпійських іграх 2026 року посіла 9-те місце. Про це повідомляють «Факти ICTV».
У складі команди виступали Олександра Меркушина, Юлія Джима, Христина Дмитренко та Дарина Чалик.
Під час етапів змагань виконані такі результати:
– Олександра Меркушина передала естафету на четвертій позиції, використавши три додаткові патрони;
– Юлія Джима завершила свій відрізок восьмою, застосувавши два додаткові патрони;
– Христина Дмитренко передала естафету десятою після використання двох додаткових патронів;
– Дарина Чалик фінішувала на дев’ятому місці із застосуванням двох додаткових патронів.
Поза складом залишилася Олена Городна, яка брала участь лише в змішаній естафеті на цих Олімпійських іграх.
Це була остання жіноча гонка для України у біатлоні на Олімпіаді 2026 року. Ще очікують на мас-старт, який відбудеться 20 і 21 лютого — це будуть останні змагання у біатлоні як серед чоловіків, так і серед жінок. У чоловічому мас-старті за Україну виступлять два спортсмени: Дмитро Підручний та Віталій Мандзин.
Переможцем естафети стала команда Франції, яка, незважаючи на штрафне коло, здобула золото з результатом 1:20:22.7. До складу чемпіонок увійшли Камілла Бене, Лу Жанмонно, Осеан Мішлон і Жюльї Сімон.
Інші призові місця розподілилися таким чином:
– Срібло отримала команда Швеції із відставанням у 51,5 секунди;
– Бронзові медалі вибороли норвезькі біатлоністки, поступившись лідерам на 1 хвилину 7,6 секунди;
– Четверте місце посіла збірна Німеччини;
– П’яте місце дісталося команді Чехії;
– Шосту позицію зайняла команда Польщі.
Слід зазначити, що французькі біатлоністки здобули перемогу в усіх трьох естафетних гонках на Олімпіаді 2026 року.
Натомість наприкінці січня 2026 року Анастасія Меркушина принесла Україні золото чемпіонату Європи з біатлону, виборовши перше місце в індивідуальній жіночій гонці.
Читайте також:
– Календар Кубка світу з біатлону-2025/26: розклад етапів та гонок.
На фото: Віталій Мандзин.
