«Золоті фінали»

Золота Євроліга

Зіграно всі матчі першого етапу Золотої Євроліги з волейболу. За їхніми результатами визначено квартети найсильніших, які продовжуть боротьбу за нагороди. Українських шанувальників спорту порадували обидві збірні України. У своїх групах вони посіли перші місця, причому зробили це достроково.

Так, у чоловіків підопічні Угіса Крастіньша пройшли групу, як кажуть, на одному диханні. Вони виграли 6 матчів при співвідношенні виграних та програних партій 18-0. В інших групах переможцями стали волейболісти Туреччини та Чехії.
Цікаво, що склад учасників фінального етапу буде таким самим, як і рік тому. Це волейболісти України, Туреччини, Чехії та Хорватії.
Останні є господарями «Фіналу чотирьох» і тому одне з місць їм було віддано заздалегідь. Збірна України достроково за два тури до закінчення ігор групи В стала її переможцем. Трохи пізніше такого ж права досягла команда Туреччини.
І, нарешті, в останньому 6-му турі збірна Чехії остаточно оформила собі путівку до фінального етапу.
Таким чином, визначилися півфінальні пари вирішального етапу турніру, який пройде у хорватському місті Задар 24 та 25 червня. Наступної суботи спершу зустрінуться збірні Туреччини та Чехії, а потім на майданчик вийдуть волейболісти України та Хорватії.
Ті, хто програв у півфіналах, у неділю, зіграють в матчі за 3 місце, а переможці трохи пізніше розіграють головний приз, а це 125 тисяч євро.
У жіночому турнірі збірна України посіла перше місце у групі С. В інших групах успіху досягли команди Бельгії та Чехії. Четвертим учасником півфіналу стала збірна Швеції як найкраща серед тих, які фінішували на других місцях.
На відміну від чоловіків, у жінок півфінали складатимуться із двох матчів. 25 червня зіграють Швеція – Бельгія, Україна – Чехія. Повторні поєдинки відбудуться 28 червня.
Фінальні ігри намічені на 6 та 9 липня. Тут переможці турніру отримають 100 тисяч євро, повідомляє sport.ua.