Завдання-мінімум виконано

Жінки

Триває жіночий чемпіонат світу з гандболу. Збірна України вперше за 18 років подолала попередній раунд жіночого ЧС. Підопічні Віталія Андронова обіграли Казахстан (37:24), посіли третє місце у групі G та кваліфікувались в основний раунд.

В перших двох турах українським гандболісткам не вдалося нав’язати боротьбу значно маститішим суперницям зі збірних Бразилії та Іспанії. У стартовому матчі попереднього раунду змагань гандболістки України поступилися бразилійкам – 20:35.
Не вдалося і в другому турі чинити гідний опір і фавориту нашої групи збірній Іспанії – 20:32.
В наступний раунд чемпіонату світу виходили три кращі із чотирьох команд групи. Матч зі збірною Казахстану був завершальним для нашої збірної у груповому відбірковому турнірі чемпіонату світу. Оскільки у перших двох матчах світової першості обидві команди програли, відповідно Україна та Казахстан в особистій зустрічі вирішували, хто з них посяде третє місце та вийде до наступного етапу чемпіонату світу.
Перший тайм вирішального на цьому етапі матчу українки розпочали потужно в атаці й надійно в захисті, зазначає прес-служба ФГУ. Грали на куражі. Перший гол у матчі забила 27-річна Марина Коновалова. Ліва крайня збірної України, незважаючи на біль через давню травму плеча упродовж першої половини матчу була нестримною – 4 голи з 4 кидків. Ще більше за цей же час забила 22-річна права крайня Мілана Шукаль (6 голів з 6-ти кидків). Висока результативність обох основних крайніх стала наслідком швидкої гри українок, стрімких переходів, що стали можливими завдяки надійному захисту. Синьо-жовті виграли перший тайм 19:12. І напевне саме перша половина стала ключової. Команда Віталія Андронова не дозволила суперницям переломити гру, а після перерви довела справу до розгромної перемоги – 37:24. Україна більш ніж переконливо обіграла Казахстан і вийшла до наступного етапу чемпіонату світу
У другому раунді світового гандбольного форуму кращі 24 команди змагань розділено на 4 групи по 6 збірних у кожній. Збірна України потрапила до групи 4, де проведе три матчі.
У групі 4 гратимуть: Іспанія, Бразилія, Україна (з групи G), Нідерланди, Чехія та Аргентина (з групи H).
Наша збірна має в групі другого раунду матчі проти Чехії (6 грудня), Нідерландів (8 грудня), Аргентини (10 грудня).
Очки, отримані у матчах із суперниками по групі, враховані у турнірній таблиці другого раунду:
Нідерланди та Іспанія – по 4 очки, Бразилія та Чехія – по 2, Аргентина та Україна – по 0.
До 1/4 фіналу (12 грудня) вийдуть по дві найкращі команди з кожної групи.