За крок до мети

Запорізький «Мотор» був дуже близьким до того щоб відігратися у матчі-відповіді проти хорватського «Нексе». Для виходу до чвертьфінала Європейської ліги EHF запоріжцям не вистачило двох м»ячів. Але по ходу цього матча «Мотор» мав і значно більший гандикап.

28 березня у Хорватії відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Європейської ліги з гандболу між командами «Нексе» (Хорватія) та «Мотор» (Запоріжжя, Україна). Запорізький «Мотор» посів 4-те місце у групі, а хорватський суперник виграв свою групу, тож команди зустрілися на стадії 1/8 фіналу.
Перший матч відбувся 21 березня у Дюссельдорфі (це вважається домашньою ареною «Мотора») і завершився перемогою клубу з Хорватії з різницею у 4 м’ячі (27:23). Той поєдинок проходив під контролем номінальних гостей, фаворитів пари. «Нексе» від початку гри відірвався в рахунку на комфортну дистанцію в 5–6 м’ячів. Усі спроби «Мотора» вирівняти ситуацію успіху не мали. Лише вдалося дещо скоротити відставання. У грі-відповіді запорізькій команді потрібно було ліквідувати цей гандикап – мінус 4.
І із цим завданням уже на майданчику хорватів українська команда справлялася дуже добре. За підсумками першого тайму «Мотор» вів у рахунку з різницею у 7 м’ячів (16:9). Однак у другій половині гри хорватський клуб відіграв відставання. Ведучи в рахунку – плюс 8 (24:16), «Мотор» пропустив ривок суперника, і рахунок став 25:23. За 30 секунд до фінальної сирени за рахунку 29:26 на свою користь «Мотор» атакував і якби забив гол, то досяг різниці потрібної для виходу до 1/4 фіналу. На жаль, ця атака виявилась невдалою. А господарі встигли ще провести одну результативну свою.
Перемога запорізького «Мотора» у 2 м’ячі (29:27) виявилася недостатньою для продовження боротьби в Європейській лізі EHF. До чвертьфіналу вийшов хорватський клуб.