Вдалий старт другого кола

В Єврокубку другу частину регулярного чемпіонату «Прометей» розпочав якісно, впоравшись з литовським «Літкабелісом».

Це була вже повторна зустріч нашої команди з представником Паневежиса, а першу дуель ми виграли відносно легко – 82:71. Такий результат був зафіксований в першій половині жовтня минулого року, коли чемпіон України тільки розпочинав свій шлях в елітному Єврокубку. Цю звитягу вдалося здобути в столиці Латвії (наразі це дім «Прометея»), а тепер команди з’ясовували стосунки на литовській території, однак на підсумковий рахунок ця обставина суттєво не вплинула, адже тепер український клуб виграв з дуже схожим балансом – 80:72.
Лише першу чверть наші хлопці провели невдало, однак вже до великої перерви вдалося майже наздогнати супротивника, програючи лише одне очко (33:34). Після цього вже в третій чверті ми швидко вийшли уверед, стабільно утримуючи невелику перевагу. «Літкабеліс», здавалося, міг розраховувати на кращу долю, коли сформував приємний для себе результат 62:61 за шість хвилин до сирени. Однак «Прометей» продовжував атакувати трохи вдаліше, а останній відрізок матчу господарі майданчика провели ганебно, набравши лише три очки за дві хвилини. Тактика фолів «Літкабелісу» також не допомогла, тому наша команда спокійно дійшла до перемоги, що дозволила вийти на четверту сходинку класифікації.
Тому вже зараз «Прометей» може надмірно не хвилюватися, адже в 1/8 фіналу вийдуть найкращі вісім команд кожної групи. З першого октету ми не повинні випасти, однак, звісно, треба фінішувати якомога вище, аби на стадії плей-офф уникнути швидкої зустрічі з дуже сильним опонентом.