Українці попереду

Теніс

Тріумф Марти

Українська тенісистка Марта Костюк уперше в кар’єрі стала чемпіонкою турніру WTA. Сталося це на турнірі WTA 250 в американському Остіні.

У фіналі Марта впевнено обіграла тенісистку без прапрора: Марта Костюк (Україна, 8) – Варвара Грачьова – 2:0 (6:3, 7:5).
До речі, це перший титул WTA для українських тенісисток із серпня 2021 року. Марта стала сьомою українкою, яка виграла титул на рівні основного WTA-туру. Завдяки цій перемозі вона в оновленому у світовому рейтингу дебютує у топ-40. Інші українські тенісисти більш-менш залишилися на попередніх позиціях за винятком Даяни Ястремської, яка не змогла захистити очки минулорічних успіхів.

Легка атлетика. Чемпіонат Європи

Своє з плюсом

В турецькому Стамбулі відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики в закритих приміщеннях. Україну представляли 10 атлетів (найменше в нашій історії).

Найбільші наші надії були пов’язані зі змаганнями у секторі стрибків у висоту. Ці надії справдилися сповна. У фінал цієї легкоатлетичної дисципліни у жінок вийшли аж три наші представниці і один у чоловіків. У стрибунь найвищою, як і очікувалось, була Ярослава Магучих. «Бронзу» виборола ще одна українка Катерина Табашник. Для неї це перша медаль таких змагань. У чоловіків виправдав надії стрибун у висоту Андрій Проценко, здобувши срібну нагороду. Хоча були шанси і на «золото». А от, хто приємно вразив, так це наш у штовханні ядра Роман Кокошко. Його остання спроба у секторі принесла «бронзу» і новий рекорд України.