Тенісний жереб

Відбулося жеребкування тенісних командних турнірів – жіночого у Кубку Біллі Джин Кінг та чоловічого у Кубку Девіса. Жіноча та чоловіча збірні України продовжують боротьбу за ці трофеї і отримали наступних суперників у престижних змаганнях. Жінки зіграють з Румунією, чоловіки – із США.

Нагадаємо, жіноча збірна України здобула право зіграти у відбірковому раунді Кубка Біллі Джин Кінг завдяки достроковій перемозі над Нідерландами з рахунком 3:1. У протистоянні з Румунією українки будуть змагатись за вихід до фінальної частини турніру.
Матч пройде 12–13 квітня. Місце проведення та покриття обиратиме наша команда.
Зазначимо, що 8 команд, які зуміють перемогти на цій стадії приєднаються до колективів із Канади, Італії, Іспанії та Чехії на фінальній стадії турніру.
Словаччина – Словенія
Натомість чоловіча збірна України виборола можливість зіграти у кваліфікації фінального турніру Кубка Девіса-2024 після протистояння з Колумбією, вигравши матчеву зустріч з рахунком 3:2. Далі у розіграші почесного трофею опонент українцям дістався дуже грізний. Україна отримала у суперники рекордсмена Кубка Девіса – збірну США, яка виграла турнір 32 рази. Чоловіча збірна України з тенісу боротиметься за право зіграти у фінальній частині турніру. Зазначимо, що українці вперше за 7 років змагатимуться за право зіграти у фінальній частині командного турніру.
Господарем матчу з американцями визначили Україну, зустріч відбудеться 2–3 або 3–4 лютого.