Таки «Челсі»

1/8 фіналу

Визначилися перші чветьфіналісти розіграшу Ліги чемпіонів – англійський «Челсі» і португальська «Бенфіка».

У поєдинках «Бенфіка»-»Брюгге» і «Челсі» – »Боруссія» (Д) інтрига була лише в останньому протистоянні.
Щодо матчу-відповіді у Лондоні, перефразовуючи відомий вислів, можна сказати – немає добра без лиха. Коли «Боруссія» перші 15–20 хвилин домінувала на полі «Стемфорд Бридж», а «Челсі» відбиваючись не соромився виносити м’яча куди подалі, зізнатися подумалося, що тут теж все ясно (відсоток володіння м’ячем був 72–28 на користь Дортмунда). Найгірше для «Боруссії», що схоже їм подумалося те ж саме. Хоча стовідсоткових моментів, окрім небезпечного удару зі штрафного, у німців і не було. «Челсі» за підтримки трибун (вболівання в Англії неймовірне) почав щось шукати і в нападі. І виявилося «Боруссія» в захисті зовсім не безгрішна. Спочатку подарунком захисника не скористався Хаверц – не вистачило двох сантиметрів, щоб від стійки м’яч залетів у ворота. Потім «Челсі» забив, але визначили офсайт. Потім Кулібалі з трьох метрів замість того, щоб занести м’яча у порожні ворота гостей, за інстинктом захисника відбив його від воріт… Але це був злам у грі, як виявилося, вирішальний.
«Челсі» уже відчув «запах крові». Нахабно протаранивши захист Стерлінг таки законно вколотив м’яч у ворота гостей. На початку другого тайму не без посмішки фортуни (м’яч у карному майданчику влучив у руку захисникові гостей) лондонці закономірно досягли бажаного результату. Наприкінці «Боруссія» спробувала організувати навалу. Це була агонія. «Челсі» склав враження команди з великим потенціалом, який задіюється за збігом обставин, а не системно. Єдина неприємність – наш Мудрик увесь матч спостерігав з лави запасних. У першому матчі між цими командами Михало був у стартовому складі «Челсі».
В Ліссабоні «Бенфіка» добила «Брюгге». Яремчук вийшов у старті бельгійського клубу. Грав проти команди, у якій він був ще минулого сезону. Це ніяк не вплинуло на перебіг матчу. У другому таймі його замінили.

Володимир СІРИЙ

7 березня
«ЧЕЛСІ» (Англія) – «БОРУССІЯ» Д (Німеччина) – 2:0 (1:0)
Голи: Стерлінг (43), Хаварц (53 з пенальті).
«БЕНФІКА» (Португалія) – «БРЮГГЕ» (Бельгія) – 5:1 (2:0)
Голи: Рафа Сілва (38), Рамуш (45+2, 57), Жоау Маріу (71), Д. Нерес (77) – Мейер (87).