Реванші не вдалися

1/4 фінала

Визначилися перші двоє півфіналістів Ліги чемпіонів. Клуби, які забезпечили собі перевагу у перших матчах, змогли довести справу до переможного закінчення у двобої із суперником у матчах-відповідях.

12 квітня
«РЕАЛ» (Іспанія) – «ЧЕЛСІ» (Англія) – 2:0 (1:0)
Голи: Бензема (21), Асенсіо (70).
«МІЛАН» (Італія) – «НАПОЛІ» (Італія) – 0:2 (0:0)
Гол: Беннасе (40).
Вилучення: Замбо-Ангісса (75).
18 квітня
«ЧЕЛСІ» (Англія) – «РЕАЛ» (Іспанія) – 2:0 (0:0)
Голи: Родріго (58, 80).
«НАПОЛІ» (Італія) – «МІЛАН» (Італія) – 1:1 (0:1)
Голи: Осімен (90+3) – Жиру (43).

«Челсі», який провалив нинішній сезон в Англійській прем’єр-лізі, мав лише один шанс на реабілітацію. Цей шанс – Ліга чемпіонів. Щоправда, після поразки від «Реала» в Мадриді 0:2 тільки завзяті оптимісти зберігали надію на загальний успіх лондонців. До них належав і новоспечений головний тренер «Челсі» Френк Лемпард. Він обіцяв, що його команда буде битись до кінця.
У матчі-відповіді «Челсі» отримав від початку матчу ініціативу і мав шанси. Ще у першому таймі відмінні нагоди змарнували Канте і Кукурелья. Мадридці відповіли ударом у стійку від Родріго. І після перерви могли господарі внести інтригу в перебіг поєдинку. Знову хорошою нагодою не скористався Канте. Не забиваєш ти, забиває «Реал». Мадридці підловили господарів на контратаці, яку завершив цього разу влучно Родріго. Після такого загальний підсумок протистояння у цій парі не викликав сумнівів. Під кінець матчу ще одна елегантна комбінація вивела того ж Родріго практично на порожні ворота. «Реал» у цій Лізі чемпіонів став «винищувачем» англійських клубів. Після «Ліверпуля» у попередньому раунд тепер від мадридців настала черга постраждати «Челсі». Михайло Мудрик у складі лондонців з’явився на полі на 67-й хвилині. Нічого змінити не зміг, наприкінці матчу отримав попередження за грубу гру.
В італійському протистоянні «Наполі» і «Мілана» шанси на прохід до півфінала неополітанців розцінювалися як досить вірогідні. Мінімальна поразка у першому матчі залишала «Наполі» цілком реальні шанси відігратися на своєму полі у матчі-відповіді. Проте цього сезону «Мілан» опанував себе у ролі ефективного суперника беззаперечного лідера італійського чемпіонату. Нещодавно, на початку квітня, саме міланці завдали ніщівної поразки (4:0) «Неаполю» на його полі в Серії А. Впоралися зі своїм завданням вони і тепер. Господарі очікувано заволоділи територіальною перевагою. «Мілан» холоднокровно захищався значними силами. Сам ходив в атаку не дуже часто, але небезпечно. В середині першого тайму Леао заробив пенальті, який не зумів реалізувати Жиру. Ще один індивідуальний прохід Леао і, після його передачі, цього разу Жиру суперників уже не вибачив. І в другому таймі «Неаполь» багато атакував, але досить одноманітно. З безкінечними навісами захист «Мілана» впевнено впорався. Надія на порятунок у господарів з’явилася із призначенням у ворота їхніх суперників пенальті на 82-й хвилині. Коли з позначки Кварацхелія не зумів переграти воротаря, надія згасла остаточно. Єдине, що зумів досягнути «Неаполь – зрівняти рахунок вже у компенсований арбітром час. Далі йде «Мілан».