Поки що без нагород

У столиці Угорщини, Будапешті триває чемпіонат світу з легкої атлетики. 29 атлетів на цих змаганнях представляють збірну України.

Українським спортсменам на момент підготовки цього числа газети ще не вдалося підніматися на п’єдестал пошани чемпіонату світу.
Найкращого результату серед наших легкоатлетів на той момент досягнув метальник молота Михайло Кохан. Він став першим українським легкоатлетом, що фінішував у топ-5 на чемпіонаті світу у Будапешті. У секторі метання молота Михайло Коман став п’ятим з особистим рекордом сезону – 79.59 метра.
Варто також відзначити українську легкоатлетку у змаганнях зі спортивної ходьби на 20 кілометрів серед жінок Олену Собчук.
Українка посіла 10-те місце з результатом 1 година 28 хвилин і 50 секунд. Таким чином, вона виконала олімпійський норматив.
Але, звичайно, наші найбільші сподівання на нагороди пов’язані із сектором стрибків у висоту серед жінок. Тут українські спортсменки перебувають серед фаворитів чемпіонату. Фінальні змагання із цієї легкоатлетичної дисципліни відбудуться в останній день чемпіонату, 27 серпня.