Початок без сюрпризів

З’ясувалися переможці у перших двох парах 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Несподіванок не сталося. «Баварія» здолала з необхідною різницею в рахунку «Лаціо», ПСЖ знову не мав проблем з «Реал Сосьєдадом».

Важчим завданням у матчі-відповіді було перед баварцями. У першому поєдинку вони, хоч і мінімально, але поступилися італійському клубу – 0:1. Проте цього разу «Баварія» була налаштована рішуче, відразу захопивши ініціативу до своїх рук. Тиск на ворота суперників приніс необхідний результат наприкінці першого тайму. Відзначилися лідери команди Гаррі Кейн та Томас Мюллер. Необхідного результату було досягнуто. Проте мюнхенці не мали наміру грати лише на його збереження, впевнено тримаючи гру під контролем. У другому таймі Кейн довів рахунок до розгромного. У римлян так і не знайшлося контраргументів, які можна було протиставити господарям поля і гри. Протягом всього матчу «Лаціо» не вдалося завдати жодного удару у площину воріт суперника. «Баварія» після низки невдач, схоже, повертається у гру.
У ПСЖ і в Іспанії не виникло проблем у протистоянні з «Реал Сосьєдадом». Зусиллями Кіліана Мбаппе уже на 56-й хвилині матчу-відповіді парижани мали більш ніж комфортну перевагу у загальному протистоянні. Після цього гості дозволили собі розслабитися. У господарів почали з’являтися моменти, а з ними і можливість таки забити гол престижу.
Ще два матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів завершилися після передачі цього номеру газети до друку. Але в протистояннях «Манчестер Сіті» з «Копенгагеном» і «Реала» з РБ «Лейпциг» інтрига значною мірою була вичерпана ще у перших матчах протистояння цих команд гостьовими перемогами. «Реал» досягнув її в Лейпцигу – 1:0. У «Манчестер Сіті» не було проблем у Копенгагені – 3:1. Тож беззаперечні фаворити у цих парах очевидні.
Інші учасники 1/8 Ліги чемпіонів продовжать боротьбу за путівки до чвертьфіналу змагання з наступного тижня.