Перші розклади

Перша ліга. 3-й тур

Перед початком першолігової першості України новий головний тренер бузівської «Ниви» Ігор Жабченко не приховував, що поставив перед підопічними завдання перемагати в кожному матчі. Поки що команда не підводить свого керманича, здобувши вже три звитяги поспіль, наголошує прес-служба УАФ.

В останньому матчі, з одноклубниками з Тернополя й сусідами по турнірній таблиці, номінальним господарям (поєдинок проходив у Бучі), аби схилити шальки терезів на свій бік, довелося докласти чималих зусиль. Хоча коли Михайло Сергійчук вже в дебюті реалізував пенальті, призначений за фол проти Данила Книша, здавалося, чергові три очки дадуться бузівчанам «легкою кров’ю». Але після того, як по перерві Руслан Паламар забив уже свій третій м’яч за бузівську команду, гості перехопили ініціативу, і варто було Андрію Різнику здалеку відзначитися голом-красенем, як інтрига повернулася. Під завісу поєдинку тернополяни мали кілька нагод врятуватися, проте схибили. Підсумковий рахунок – 2:1.
Поки що без втрат у групі «А» ідуть і львівські «Карпати». Підопічним Мирона Маркевича чергова перемога також дісталася у важкій боротьбі. Наприкінці матчу в Івано-Франківську в штрафному майданчику «Прикарпаття» впав бразильський легіонер гостей Ігор Невес, і господарі були покарані пенальті, який реалізував сам потерпілий. 0:1.
У групі «Б» виступи «Лівого берега» поки що нагадують катання на гойдалках. Після поразки від «Полтави» кияни реабілітувалися в поєдинку із «Черніговом». За рахунку 1:0 на свою користь господарі залишилися в меншості після вилучення Івана Когута, але це не завадило їм чотири рази змусити капітулювати гостей. «Лівий берег» здобув одну з найефектніших перемог у своїй історії – 5:1.
А очолює турнірну таблицю в цій групі «Інгулець», який взяв гору над «Діназом» – 3:0.

Група А
11.08.2023
«Нива» Б – «Нива» Т – 2:1
Голи: Сергійчук (4 з пенальті), Паламар (62) – Різник (67)
«Прикарпаття» – «Карпати» – 0:1
Гол: Невеш (78 з пенальті)
«Епіцентр» – «Агробізнес» – 1:1
Голи: Беженар (85 з пенальті) – Заєць (82)
«ФСК Маріуполь» – «СК Полтава» – 1:1
Голи: Гарнага (89 автогол) – Щербак (61)
Вилчення: Булгаков (48)
«Лівий Берег» – «Чернігів» – 5:1
Голи: Войцеховський (16), Дедух (33 з пенальті), Синиця (61), Когут (65), Литовченко (69) – Койдан (83 з пенальті)
Вилучення: Когут (25, «Лівий Берег»), Зенченко (83, «Чернігів»), Якимів (84, «Лівий Берег»)
«Інгулець» – «Діназ» – 3:0
Голи: Сітало (14), Козак (45), Кольцов (85 з пенальті)
«Металург» – «Гірник-Спорт» – 0:1
Гол: Дмитрієв (60).

Друга ліга. 2-й тур

«Врожайний тур»

Другий тур друголігової першості України виявився дуже результативним – у семи матчах було забито аж 36 м’ячів.

З одного боку, це не може не тішити, з іншого – підтверджує нерівність сил учасників, що, звичайно, негативно впливає на їхній поступ.
Очікувано чергову розгромну звитягу здобув фаворит – «Звягель». Серйозність своїх намірів закріпитися в чільній групі підтвердила «Дружба», яка завдала поразки вінницькій «Ниві», що не приховує бажання підвищитися в класі.
А найдраматичніше події розгорталися в поєдинку в Одесі, де «Реал Фарма» приймав «Локомотив». Кияни вийшли вперед на 30-й хвилині після удару Артема Уманця. На початку другого тайму Сергій Барсуков вирівняв становище – 1:1. За 10 хвилин до фінального свистка у ворота одеситів було призначено пенальті, але Данило Жуков його не реалізував.
Мабуть, це вибило «заліз ничників» із колії, бо невдовзі невгамовний Барсуков скористався їхньою помилкою й вивів господарів уперед. А коли кияни кинулися великими сили відіграватися, Олександр Фабер та Сергій Платунов довели справу до розгрому – 4:1.
Цей матч привернув увагу ще однією унікальною подією. У цьому поєдиеу взяв участь граючий президент клубу «Реал Фарма» Микола Лиховидов, який виступає на позиції півзахисника. Справа в тому, що день матчу вік Лиховидова становив 57 років 6 місяців 17 днів. Це нове найвище світове досягнення для чинних футболістів.
57-річний бізнесмен, власник клубу і футболіст вийшов у стартовому складі команди. Він відіграв 37 хвилин і був замінений.