Овертайм на старті

Перший відрізок нового чемпіонату країни одразу подарував гру, визначення переможця в якій стало прерогативою додаткового часу, коли «Берсерки» здолали «Київ».

ТРИВАЛИЙ ПОЧАТОК
Насиченим вийшов дебютний поєдинок сезону, в якому дебютант турніру «Київ» на льоду столичного Палацу спорту приймав гостей з Харкова, причому є певна ймовірність того, що саме ці колективи будуть найслабшими в першості. Однак здогадки залишимо на потім, а дебютну закинуту шайбу сезону довелося чекати трохи більше одного періоду. На початку другої третини зустрічі Євген Секірко розігнав швидку атаку «Берсерків», з простим кидком Єгора Безуглого впорався воротар, а результативну спробу після цього організував Євген Абаджян, якому дуже допоміг рикошет від захисника. «Київ» відповів після другої 15-хвилинної паузи, а якісним кидком з середньої відстані відзначився Ігор Люлюк.
Цими здобутками колективи обмежилися в основний час, а потім пішов 5-хвилинний овертайм, який традиційно проходить в дуже динамічному форматі – 3х3 (звісно, плюс воротарі). Понад три хвилин знадобилося колективам, аби закрити поєдинок, що змогли зробити харків’яни. Хоча для переможної шайби довелося змусити опонента помилитися – вилучення. Лише в більшість (4х3) гості провели доленосну атаку. Саме в комфортних умовах Абаджян оформив дубль, якісно кинувши в «дев’ятку» столичних воріт.
Однак судді гол не зафіксували, хоча усі хокеїсти на льоду не сумнівалися, що це перемога «Берсерків». Але гра продовжилася, бо Феміда мовчала, а мовчала вона, оскільки шайба знайшла дірку в сітці. Про цей нюанс усі дізналися, коли судді подивилися повтор, хоча й у цьому випадку довелося три-чі шукати потрібний ракурс. Добре, що все ж вдалося його знайти. А дірка в майбутньому допоможе офіційним особам ретельніше перевіряти ворота. Зрозуміло, що чемпіонат у нас не дуже солідний, однак зовсім падати на любительський рівень не хотілося б. Варто додати, що звітна гра в третьому періоді переривалася повітряною тривогою, а 10 та 11 жовтня, ясна річ, команди не грали.

ГОСТІ З ОСВЕНЦИМА
А на днях віце-чемпіон країни та представник України в єврокубках-2022/23 хокейний клуб «Кременчук» дізнався розклад ігор третього (півфінального) раунду Континентального кубка, який прийме словацьке місто Нітра 18–20 листопада. Суперниками команди Олександра Савицького на євроарені будуть – віце-чемпіон Словаччини «Нітра», віце-чемпіон Польщі «Унія» з міста Освенцим та переможець групи D у матчах другого раунду, ігри якого відбудуться на майданчику італійського «Асіаго».
Згідно з календарем матчів у Нітрі, «Кременчук» стартує в євроосені зустріччю проти «Унії», яка зараз впевнено лідирує у чемпіонаті Польщі у складі з українськими легіонерами Андрієм Денискіним, Павлом Падакіним та Пилипом Пангеловим-Юлдашевим. Другим суперником «помаранчево-чорних» у групі будуть господарі з «Нітри», кольори якої захищає словацький українець Олексій Міклуха, відзначає Федерація хокею України. Нагадаємо, що путівки до Фіналу чотирьох Континентального кубка дістануться двом найкращим командам, а великий фінал відбудеться 13–15 січня наступного року.