Настрибали на медалі

Українські спортсменки Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко зробили переможний дубль в стрибках у висоту на змаганнях континентального туру FBK Games у Нідерландах. Бех-Романчук посіла третє місце у стрибках у довжину на етапі Діамантової ліги в Італії.

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх не має конкурентів на старті сезону у секторі для стрибківу висоту. На змаганнях континентального туру FBK Games Ярослава в черговий раз у сезоні перестрибнула планку на висоті 2.00 метри та стала переможницею змагань.
Ірина Геращенко оновила особистий рекорд сезону (1.93 м) та здобула срібну медаль.
Юлія Левченко зупинилася за крок від нагород, взявши планку 1.90 м (теж особистий рекорд сезону).
Ярослава МАГУЧІХ, українська легкоатлетка:
– Після першого старту сезону в Найробі ми зрозуміли, що я перебуваю у хорошій формі. Звичайно, це початок сезону і ми лише пробуємо наш розбіг, напрацьовуємо його. Я стрибнула 2.01 м у Рабаті і була задоволена, що вдалося це зробити з першої спроби. Тому стартом, в принципі, задоволена.
Та головний старт цього року – чемпіонат світу, який відбудеться в Будапешті. Його проведення в Європі – це дійсно приємніше, бо не треба кудись далеко їхати. Подорож займе не так багато часу і не потрібно буде довго відновлюватися.

Українська спортсменка Марина Бех-Романчук здобула бронзову нагороду на 3-му етапі Діамантової ліги 2023 в Італії.
Марина стала третьою в стрибках у довжину, стрибнувши на 6.59 м. А виграла змагання Ларісса Япічіно із Італії (6.79 м).
Це друга нагорода Бех-Романчук у сезоні. В марокканському Рабаті вона здобула «срібло» у потрійному стрибку.
У бігу на 400 м із бар’єрами українська атлетка Вікторія Ткачук показала 5-й результат (54.71 сек), інша наша спортсменка Анна Рижикова фінішувала восьмою із результатом 55.99 сек.