Наші справи

Віктор Циганков і Артем Довбик продовжують вести заочну боротьбу з Андрієм Луніним за чемпіонство в іспанській Ла Лізі. Олександр Зінченко повертається у гру в англійській АПЛ.

ІСПАНІЯ
«Жирона», за яку грають українські збірники Віктор Циганков та Артем Довбик, після двох поразок в чемпіонаті поспіль, знову повернулася на переможну хвилю. В черговому турі жиронці впевнено здолали в домашньому матчі «Райо Вальєкано» – 3:0. В стартовому складі свого клубу вийшли обоє українських футболістів. Віктор Циганков активно провів матч і знову, у другому поєдинку за «Жирону» поспіль, відзначився забитим голом. На 52-й хвилині Віктор вдало відкрився у карному майданчику суперників і без шансів для голкіпера поцілив у дальній кут воріт, відкривши рахунок у матчі. Для Циганкова це вже 6-й гол в нинішньому чемпіонаті у 21-у матчі. На 89-й хвилині Віктора відправили на відпочинок. А ось Артему Довбику і в цьому матчі відзначитися не вдалося. Його замінили раніше за Віктора, на 73-й хвилині. Спад ігрової форми у Артема? В останніх п’яти матчах за «Жирону» йому не вдається відзначитися результативними діями. У Довбика тепер на рахунку 14 голів у 24-х матчах. У бомбардирських перегонах Ла Ліги Артема випереджають Беллінгем («Реал») і Майораль («Хетафе») – 16 і 15 голів відповідно.
Перемога «Жирони» не наблизила її до лідируючого «Реала», бо цього не дозволив інший українець Андрій Лунін. Його «Реал» вдома мінімально здолав «Севілью» – 1:0. У Андрія роботи було не багато, але пару разів він свою команду врятував. Мадридець Лунін продовжує у турнірній таблиці випереджати каталонців Довбика та Циганкова на 6 очок. «Валенсія» Романа Яремчука цей тур пропустила, але у наступному українці мають шанс зустрітися на полі у поєдинку «Валенсія» – «Реал».

АНГЛІЯ
Найочікуваніша новина для українських вболівальників – про можливе скоре повернення на поле після травми Олександра Зінченка. Про це висловився сам Олександр: «Я сподіваюся повернутися на поле дуже-дуже скоро. Зараз дуже важливий період, дуже важливі ігри не тільки в клубі, а й за збірну. Тому сподіваюся на якнайшвидше відновлення від травми. Я вже дуже близький до цього», – заявив він. Раніше повідомлялось, що Олександр може відновитися до наступного матчу Ліги. Тим часом його «Арсенал» здобув в АПЛ 6-у перемогу поспіль і продовжує боротьбу за чемпіонський титул.
Приємна новина для Віталія Миколенка і його «Евертону». Частково задовольнили апеляцію клубу щодо покарання за фінансові негаразди – знято не 10, а 6 очок. Перспективи для Миколенка і «Евертона» не понизитися у класі значно поліпшилися. Віталій, як і Ілля Забарний («Борнмут») знову відіграли за свої клуби повні матчі туру.
Чого в чергове не скажеш про Михайла Мудрика. У фінальному матчі Кубка ліги його «Челсі» проти «Ліверпуля» Михайло вийшов лише на овертайм. Це не допомогло. «Челсі» поступився трофеєм.

ІТАЛІЯ
Руслан Маліновський другий матч поспіль опинився в запасі «Дженоа.» Український півзахисник з’явився на полі на 78-й хвилині, за проведений на полі час нічим особливо не відзначився. Зате Віктор Коваленко вийшов в стартовому складі «Емполі» і допоміг своїй команді у драматичному поєдинку здобути надважливу перемогу над «Сассуоло» – 3:2.