Конфузний початок

Розпочався чемпіонату світу-2024 з футзалу. Участь у турнірі, який відбувається в Узбекистані, беруть 24 команди, зокрема і збірна України, яка за підсумками жеребкування потрапила до групи С, де її суперниками є Аргентина, Афганістан та Ангола.

У стартовому поєдинку українці розгромно поступилися чинним віце-чемпіонам світу футзалістам Аргентини – 1:7. Проте перебіг матчу не зовсім відповідає підсумковому рахунку. Перший тайм проходив практично у рівній боротьбі. Більше того, Україна першою досягла успіху – на 16-й хвилині Петро Шотурма технічним ударом переграв голкіпера аргентинців. Так тривало до 19- ї хвилини. В лічені секунди Аргентина перевернула ситуацію у матчі. Спочатку реалізувала 10-метровий удар і відразу, скориставшися миттєвою розгубленістю наших гравців, технічно провели результативну атаку. Коли на початку 2-го тайму аргентинці подвоїли свою перевагу, долю матчу практично було вирішено. Збірна України ризиковано пішла у ва-банк, за що Аргентина періодично карала.
Проте у нас залишаються непогані шанси на продовження боротьби. До 1/8 фіналу вийдуть по дві найкращі команди з кожної групи, а також чотири з шести збірних, які посядуть треті місця у своїх квартетах.
У 1-му турі нашої групи Афганістан обіграв Анголу – 6:4. 18 вересня Україна зіграла з Анголою (матч закінчився після друку газети), а 21 вересня зіграє з Афганістаном. 18.00 – прямий репортаж на Суспільному (регіональне).