Картина вимальовується

Перша ліга

Після втрати очок у 4-му турі, в очному протистоянні, лідери групи А, «Карпати» й бузівська «Нива», подбали, аби надолужити згаяне, інформує УАФ. Львів’яни розгромили «Металіст» – 3:0, таки дочекавшись похвали від свого керманича Мирона Маркевича, який сказав, що цього разу з реалізацією проблем не було, а підопічні Ігоря Жабченка вирвали перемогу в «Буковини» – 1:0.

Важливу перемогу на виїзді проти «Епіцентра» здобула «Нива» (Тернопіль) – 3:2. Це дозволило тернопільцям піднятися на третє місце у таблиці. У групі А, загалом, вже оформилася п’ятірка претендентів продовжити надалі боротьбу за потрапляння до чемпіонської групи – «Карпати», «Нива» (Бузова),»Нива» (Тернопіль), «Агробізнес», «Епіцентр». Але це ще дуже попередньо, бо поперду тривала турнірна дистанція.
Із інших матчів інтерес викликало дербі у Волочиську, де «Агробізнес» приймав «Поділля». Це був саме той випадок, коли ніхто не хотів програвати, і нічийний підсумок слід визнати справедливим – 0:0.
А в битві аутсайдерів «Прикарпаття», хоч і виступало без цілої групи провідних гравців, розтрощило «Хуст» – 7:0. Хет-трик оформив Андрій Хома.
У групі Б перших очкових втрат зазнав «Інгулець». У Борисполі, де їх приймав ФСК «Маріуполь» рахунок на 24-й хвилині відкрив Артем Сітало, який змусив капітулювати воротаря господарів. Але на 39-й хвилині Сітала було вилучено з поля. Маріупольці після перерви багато атакували, проте врятувалися від поразки лише на п’ятій компенсованій хвилині завдяки влучному удару Артема Тєрєхова – 1:1.
Заминкою петровців одразу скористалася «Вікторія», яка після перемоги над «Гірником-Спортом» (1:0) скоротила відстань від фаворита.
Ще одне обласне дербі відбулося в Кременчуці, де «Кремінь» неочікувано крупно поступився «Полтаві» – 0:6.
«Інгулець» і «Вікторія» утримуються в лідерах групи Б.

Андрій СМАЛЬКО

Група А
5-й тур
25.08.2023
«Металіст» – «Карпати» – 0:3
Голи: Чачуа (2), Демченко (28), Рябов (86)
26.08.2023
«Нива» Б – «Буковина» – 1:0
Гол: Сергійчук (14)
28.08.2023
«Прикарпаття» – «Хуст» – 7:0
Голи: Хома (16, 59, 75), Шинкаренко (19, 72), Барчук (55), Рудюк (90)
Вилучення: Рябенко (30, «Хуст»)
«Епіцентр» – «Нива» Т – 2:3
Голи: Ляшенко (31), Гірний (67 з пенальті) – Гатала (32), Різник (39), Галадей (76)
Вилучення: Кристін (85, «Епіцентр»)
«Агробізнес» – «Поділля» – 0:0

Група Б
5-й тур
27.08.2023
«Металург» – «Чернігів» – 4:2
Голи: Сад (16 з пенальті, 34), Могильний (59), Галата (77) – Сердюк (17), Шумило (38)
«Лівий Берег» – «Діназ» – 3:0
Голи: Войцеховський (9, 33), Слотюк (14)