Фаворити на місці, але не усі

Одразу в кількох елітних чемпіонатах континенту неодноразово фіксувалися сенсаційні результати, хоча при цьому окремі авторитетні колективи здобули надзвичайно легкі перемоги.

РУСЛАН ЗАБИВ ЧЕМПІОНУ
Несподівані новини прийшли з італійської Серії А, де очки втратив чинний чемпіон країни. «Мілан» у найсвіжіших трьох протистояннях незмінно перемагав «Аталанту», однак минулої неділі довелося обмежитися нічийним підсумком. Приємно і несподівано в Бергамо з перших хвилин вийшов Руслан Малиновський, який у попередній грі провів лише кілька хвилин. Наставник «Аталанти» Джан П’єро Гасперіні після звітної зустрічі пояснив природу свого кадрового рішення: «В таких поєдинках, коли вдається знаходити вільні зони на половині поля суперника, Руслан чудово грає, активно допомагаючи єдиному форварду. Я хочу, аби основного нападника підтримували швидкі флангові півзахисники. У грі першим номером мені потрібні потужніші гравці атаки, а Малиновський не може цього дати. Я не приховую, що ми шукаємо нового гравця, але поки безрезультатно. Що стосується українця, то я не знаю, які у нього перспективи й чи бажає клуб його продати».
Вітчизняний футболіст вразив ворота «россо-нері» не без посмішки Фортуни, адже удар після прострілу Йоакіма Меле міг стати здобиччю воротаря, та рикошет від ноги П’єра Калулу став визначальним у цій атаці. Від поразки гостей врятував Ісмаель Беннасер, якого дуже погано супроводжував Тен Копмейнерс, тому алжирський футболіст чітко пробив у дальній кут воріт. Ще один українець цього разу мовчав, зігравши орієнтовно лише десять хвилин, коли «Спеція» поступалася «Інтеру». Віктор Коваленко за рахунку 0:2 вийшов на футбольне поле, після чого гості отримали третій пропущений м’яч.

«БАВАРІЯ» ЗАБИВАЄ УСІМ
На Піренеях українець Андрій Лунін продовжує сидіти на лаві для запасних, а «Реал» тим часом переконливо розбив «Сельту», сформувавши переможний результат ще на початку другого тайму. Комфортну перемогу в Іспанії здобула й «Барселона», за яку двічі забив Роберт Левандовський. Зробив це хлопець 21 серпня, відсвяткувавши таким чином 34-й день народження. Роберт став лише третім гравцем в історії «Барси», якому вдалося забити двічі у знаковий для себе день. Свого часу аналогічним досягненням відзначалися іспанець Хуліо Салінас (1988) та більш відомий бразилець Роналдо (1996). А от «Атлетіко» сенсаційно програв «Вільярреалу», який залишається в переліку чотирьох колективів з ідеальними показниками.
Без згаданого польського форварда продовжує жити «Баварія», якій вдається демонструвати неабияку результативність. Тепер, щоправда, відсутній нахил в сторону одного бомбардира, а забивають усі виконавці атаки, враховуючи новачка Садіо Мане. У чотирьох протистояннях на старті сезону, якщо враховувати Суперкубок Німеччини, мюнхенський колектив забив 20 м’ячів! Якщо ж говорити лише про внутрішню першість, то підопічні Юліана Нагельсманна у трьох стартових турах забили 15 м’ячів та пропустили всього одного разу. І це рекорд саме за різницею голів в історії Бундесліги після трьох турів.
Потенційні конкуренти «Баварії», які попередній чемпіонат завершили в елітному квартеті, примудрилися синхронно програти. «Лейпциг» та «Байєр» поступово йшли до невдач, а «Боруссія» примудрилася програти, маючи подвійну гольову перевагу за декілька хвилин до завершення зустрічі з новачком Бундесліги – «Вердером». Тому в німецькому чемпіонаті залишилась лише одна команда з максимальними очковими показниками.