Циганков забиває, Соболь робить асист

Вдалими і ефективними діями відзначилися українські футболісти у топових європейських чемпіонатах. Для двох із них це були перші результативні успіхи у складах своїх нових команд. Йдеться про Віктора Циганкова у сладі іспанської «Жирони» і Едуарда Соболя із фрнцузького «Страсбурга».

Минулої п’ятниці, 17 лютого, відбувся матч 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу між «Жироною», за яку віднедавна виступає колишній київський динамівець Віктор Циганков та «Альмерією». Команда нашого співвітчизника здобула впевнену перемогу з рахунком 6:2. А головне – вперше Віктор, який лише взимку перейшов у статус легіонера одного з європейьких топ-чемпіонатів, вписав своє ім’я до списку авторів забитих м’ячів іспанської Ла Ліги
Циганков вийшов в основі та відіграв 65 хвилин матчу. У першому таймі він відзначився голом та результативною передачею. На 34-й хвилині Циганков замкнув передачу Родріго Рікельме. Це його перший гол за «Жирону». А на 43-й хвилині Віктор віддав асист на Хаві Ернандеса Карреру, причому зробив це п’ятою. Успішні дії нашого земляка були відзначені і місцевими вибагливими вболівальниками. Український півзахисник «Жирони» Віктор Циганков переміг у номінації «Найкращий гравець матчу», голосування проводилося серед уболівальників клубу.
Головний тренер «Жирони» Мічел Санчес поділився думкою про гру українського вінгера: «Нам пощастило мати його у команді. Але це ще далеко не найкраща версія Віктора, оскільки він не грав протягом двох місяців і приїхав з країни з іншою мовою та звичаями», – сказав Мічел.
Циганков прокоментував впевнену перемогу своєї команди: «Фантастична командна робота та неймовірна підтримка від «Монтіліві». Тільки вперед, «Жирона». Наразі цей клуб посідає одинадцяте місце у чемпіонаті Іспанії із двадцяти команд.
У сусідній Франції результативними діями, вперше від появи у своєму новому клубі «Страсбург», відзначився ще один український футболіст Едуард Соболь.Український захисник зробив асист за свою команду. На 14-й хвилині українець віддав точну передачу з флангу на Хабіба Діалло, і той вразив ворота суперника. Клуб Едуарда здобув домашню перемогу над «Анже» і залишив зону вильоту першого французького дивізіона.
Руслан Малиновський на старті виїздного матчу своєї команди «Марсель» проти «Тулузи» залишився в запасі. Перший тайм марсельці програли 0:1. Відразу по перерерві на полі з’явився Руслан. Сам Малиновський цього разу результативними діями не відзначився, але допоміг своїй команді змінити хід подій на свою користь. «Марсель» переміг і пебуває у французській Лізі 1 на другій позиції після ПСЖ. До речі, у наступному турі чемпіонату ці команди зустрінуться між собою.
Поміж іншим, для тих кому цікаво.Стали відомі зарплати футболістів французького «Марселя», у складі якого виступає український хавбек Руслан Малиновський. Найбільше у французькій команді заробляє Ерік Баї (416 тисяч євро на місяць). 29-річний Маліновський отримує порівняно з ним відносно невеликі гроші для «Марселя» – 150 тисяч євро на місяць. Хоча, все відносно.В «Аталанті» Малиновський заробляв близько 1,1 мільйона євро. Річна зарплата Руслана в Марселі становить 1,8 млн євро.
Андрій Лунін, після відновлення Куртуа, знову перебував у резерві «Реала».