Чемпіонська битва

Плей-офф

Щоб визначити головного тріумфатора нинішнього хокейного сезону гравцям “Кременчука” і “Сокола” доведеться пройти весь шлях фінальної серії чемпіонату України. Чотири поєдинки не визначили переможця у цьому протистоянні. Все з’ясується у п’ятому вирішальному матчі між цими двома командами. Це буде фінал фіналу.

Фінальна серія чемпіонату України між «Кременчуком» і «Соколом» склався за фантастично інтригуючим сценарієм.
Перший матч плей-оф став чудовим заспівом для всієї серії за титул. У рівній, мега-результативній та вогненній зустрічі обидві команди так і не виявили переможця в межах 60-ти хвилин, а результат гри вирішив «раптовий гол» у додатковий час у виконанні Богдана Середницького – 5:4. «Кременчук» повів у серії до трьох перемог – 1:0.
У наступному матчі «Сокіл» у завзятій та напруженій зустрічі зумів завдати одного разючого кидка і цього вистачило для перемоги у другому фіналі плей-оф-2023. Героями зустрічі став голкіпер киян Богдан Дьяченко, котрий відбив 31 кидок по своїх воротах, а також автор єдиної шайби Олексій Янішевський. Так рахунок серії зрівнявся – 1:1.
А потім були два матча, які за перебігом подій як дві краплі води, але з дзеркальним підсумком, були схожі між собою. У третьому поєдинку плей-офф «Кременчук» вів після двох періодів, але в третьому «Сокіл» трьома шайбами без відповіді все перевернув на свою користь. Перемога киян. 2:1 в серії на їхню користь і лише крок до тріумфу. В четвертому матчі все відбувалося за сценарієм попереднього. Тільки тепер на користь кременчужан. «Кременчук», поступаючись у ході зустрічі 0:1 та 1:2, зумів перемогти 4:2 завдяки трьом шайбам у третьому періоді.
Рахунок у серії став рівним, а доля титулу визначиться в останній грі 31 березня. Тоді ми точно дізнаємся переможця.