Тарасюк принесла Україні першу медаль в біатлонному сезоні
Українська біатлоністка Тетяна Тарасюк здобула срібну нагороду в спринтерській гонці на 7,5 км серед юніорок на першому етапі Юніорського Кубка IBU сезону 2025/26, що відбувся у швейцарському місті Гомс. Це…
