Програму четвертого етапу Кубка світу з біатлону в німецькому Обергофі завершувала жіноча гонка переслідування. У змаганнях взяли участь 58 біатлоністок, які кваліфікувалися за результатами спринтерської гонки.

До гонки переслідування, згідно з підсумками спринту, потрапили три українські спортсменки: Христина Дмитренко — єдина українка, котра увійшла до залікової зони, зайнявши 33-тє місце, а також Олександра Меркушина і Дарина Чалик. Проте, через хворобу, напередодні естафети, Меркушина не стартувала у персьюті.

Суспільне Спорт є ексклюзивним транслятором етапів Кубка світу з біатлону в Україні. Слідкуйте за змаганнями в режимі реального часу на платформах Суспільне Спорт і місцевих каналах Суспільного.

Як виступили українські представниці у гонці переслідування в Обергофі?

– На першому вогневому рубежі Дмитренко йшла 40-ю. Завдяки швидкій та точній стрільбі вона покинула стрільбище на 27-му місці. За швидкістю стрільби Христина показала 6-й результат. Дарина Чалик також не допустила помилок, що дозволило їй піднятися на 48-ме місце, вигравши 12 позицій.
– На другому рубежі Дмитренко припустилася однієї помилки, після чого її позиція опустилася до 36-го місця, враховуючи штрафне коло. Дарина Чалик допустила три промахи, що опустило її на останнє, 58-ме місце.
– Третій рубіж також став викликом для українок: обидві припустилися по одній помилці. Внаслідок цього Дмитренко впала до 38-го місця, а Чалик залишалася 57-ю.
– На завершальному стрільбищі Дмитренко, завдяки бездоганній стрільбі, поліпшила свої позиції одразу на дев’ять пунктів, проте у кінцевому підсумку зайняла 35-те місце. Натомість Чалик, попри одну помилку, піднялася ще на одну сходинку і фінішувала 56-ю.

Перемогу в гонці здобула шведка Ельвіра Еберг, яка після тріумфу у спринті повторила успіх і у переслідуванні, оформивши «золотий» дубль.

Офіційний підсумковий протокол Кубка світу в Обергофі, гонка переслідування серед жінок:

1. Ельвіра Еберг (Швеція) — 0+1+0+0, час 31:38.5
2. Суві Мінккінен (Фінляндія) — 0+1+0+0, відставання +16.6 сек
3. Ганна Еберг (Швеція) — 1+0+1+0, +1:04.5
4. Жюлія Сімон (Франція) — 0+1+0+2, +1:15.5
5. Франциска Пройсс (Німеччина) — 0+1+1+0, +1:20.7
6. Жюстін Бреза-Буше (Франція) — 0+0+1+1, +1:21.8

35. Христина Дмитренко (Україна) — 0+1+1+0, +3:57.6
56. Дарина Чалик (Україна) — 0+3+1+1, +6:39.7

Біатлонний сезон продовжиться на наступному етапі Кубка світу в німецькому Рупольдингу, який відбудеться з 14 по 18 січня. У програмі змагань — спринтерські гонки, гонки переслідування та класичні естафети.