Сьогодні, 4 грудня 2025 року, у рамках першого етапу Кубка IBU сезону 2025/2026 відбулася спринтерська гонка серед дівчат. Змагання викликали значний інтерес серед уболівальників та експертів, адже це був перший старт нового спортивного сезону.

Перемогу в цій гонці здобула представниця Франції – Паула Боте, яка продемонструвала відмінну швидкість і впевненість на трасі. Другу позицію посіла молдовська біатлоністка Аліна Стремоус, показавши гарний результат і значну витримку. Трійку лідерів замкнула ще одна французька спортсменка – Вольдія Ґальмас.

Щодо виступів українок, найкращою серед наших стала Лілія Стеблина. Вона допустила один промах, але все одно змогла посісти 16-те місце, що свідчить про її високий рівень майстерності та конкурентоспроможність на міжнародній арені.

Нижче наведено офіційні результати спринтерської гонки серед жінок Кубка IBU:

  1. Паула Боте (0+0)
  2. Аліна Стремоус (0+0) +44,2 сек
  3. Вольдія Ґальмас Полен (0+1) +50,8 сек
  4. Лілія Стеблина (0+1) +1:45,3 хв
  5. Ксенія Приходько (0+0) +2:24,7 хв
  6. Тетяна Тарасюк (0+2) +2:38,6 хв
  7. Анна Кривонос (0+2) +2:56,6 хв
  8. Надія Бєлкіна (1+2) +3:29,5 хв

Ці результати свідчать про напружену боротьбу та високий рівень підготовки спортсменок, заявлених на перший етап Кубка IBU. Українські біатлоністки демонструють стійкість і перспективність, перебуваючи в рейтингу поряд з провідними конкурентками світу.

На змаганнях були зафіксовані стильні красиві кадри, зокрема фотознімок Лілії Стеблиної, яка стала найкращою серед українок у першій гонці нового сезону (https://www.gettyimages.com/Ukraine).

Таким чином, сьогоднішній спринт став важливою подією у світі біатлону, відкривши нову сторінку в сезоні 2025/2026 і відзначивши яскраві виступи як провідних європейських біатлоністок, так і перспективних українських спортсменок.