Сенсації і скандал

Поки в УПЛ міжнародна перерва, Перша ліга видала для вболівальників вітчизняного футболу порцію несподіваних результатів і подій. Зокрема, перших поразок в сезоні зазнали відразу обоє лідерів першості, які не знали гіркоти невдач – «Агробізнес» (команда не мала взагалі втрати очок) та СК «Полтава». А футболісти ФК «Маріуполь» відмовилися в черговому турі виходити на поле.

Поточний сезон у Першій лізі футболісти «Mиная» розпочали впевненою перемогою над «Прикарпаттям», згадує прес-служба УАФ, однак потім найшла коса на камінь… Лише у 12-му турі закарпатці перемогли вдруге, але одразу ж опинилися в центрі уваги. Адже підопічні Желько Любеновича перервали дев’ятиматчеву виграшну серію «Агробізнесу», узявши гору – 3:1. Героєм поєдинку став Артур Ременяк, який оформив дубль. Господарі з «Миная» високо зустрічали гостей, змушуючи помилятися біля своїх володінь. Лише після того, як рахунок став розгромним, подоляни дещо додали обертів і спромоглися на гол престижу. Утім, незважаючи на поразку, «Агробізнес» продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю.
Слід віддати належне «Металісту», який зміцнив свої позиції в чільному квартеті. Продовжують розчаровувати «Буковина» та «Нива».
А в групі Б у весь голос нагадав про себе «Діназ», який перед тим скромно посідав
7-ме місце в групі (і залишається на ньому), але тепер сенсаційно завдав першої поразки лідируючій в групі «Полтаві» – 3:1. Коли полтавці, які програли перший тайм, на початку другого рахунок зрівняли, здавалося, що лідер тепер дотисне суперника. А виявилося, що самі пропустили дві атаки господарів. «Полтава» другий тур поспіль втрачає очки.
У цій групі боротьба за лідерство може загостритися. Після гостьової звитяги над «Mеталургом» (3:1) футболісти «Кудрівки» вже другі. У цій групі стався і навколофутбольний скандал: гравці ФСК «Маріуполь» відмовилися виходити на матч в турі проти ЮКСИ через тривалі затримки зарплатні. Навіть президенту ПФЛ Олександру Каденку не вдалося бунтівників вмовити провести поєдинок, а фінансові проблеми перевести в юридичне поле. Перспективи туманні. Ще один такий демарш і команда за регламентом дискваліфікується.