Конфузний початок

TASHKENT, UZBEKISTAN - SEPTEMBER 15: Matias Rosa of Argentina takes a shot while challenged Nazar Shved of Ukraine during the FIFA Futsal World Cup Uzbekistan 2024 match between Argentina and Ukraine at Humo Arena on September 15, 2024 in Tashkent, Uzbekistan. (Photo by Alex Caparros - FIFA/FIFA via Getty Images)

Розпочався чемпіонату світу-2024 з футзалу. Участь у турнірі, який відбувається в Узбекистані, беруть 24 команди, зокрема і збірна України, яка за підсумками жеребкування потрапила до групи С, де її суперниками є Аргентина, Афганістан та Ангола.

У стартовому поєдинку українці розгромно поступилися чинним віце-чемпіонам світу футзалістам Аргентини – 1:7. Проте перебіг матчу не зовсім відповідає підсумковому рахунку. Перший тайм проходив практично у рівній боротьбі. Більше того, Україна першою досягла успіху – на 16-й хвилині Петро Шотурма технічним ударом переграв голкіпера аргентинців. Так тривало до 19- ї хвилини. В лічені секунди Аргентина перевернула ситуацію у матчі. Спочатку реалізувала 10-метровий удар і відразу, скориставшися миттєвою розгубленістю наших гравців, технічно провели результативну атаку. Коли на початку 2-го тайму аргентинці подвоїли свою перевагу, долю матчу практично було вирішено. Збірна України ризиковано пішла у ва-банк, за що Аргентина періодично карала.
Проте у нас залишаються непогані шанси на продовження боротьби. До 1/8 фіналу вийдуть по дві найкращі команди з кожної групи, а також чотири з шести збірних, які посядуть треті місця у своїх квартетах.
У 1-му турі нашої групи Афганістан обіграв Анголу – 6:4. 18 вересня Україна зіграла з Анголою (матч закінчився після друку газети), а 21 вересня зіграє з Афганістаном. 18.00 – прямий репортаж на Суспільному (регіональне).